B E L E D İ Y E S P O R
B O K S Türkiye Boks Federasyonu
Güncelleme: 11 Haziran 2012 Pazartesi

CEMAL KAMACI SPOR MERKEZİ
BOKS TAKIMI ÇALIŞMALARI

       Cemal Kamacı Spor Merkezinde Belediyespor Boks Takımı çalışmaları Teknik Direktör Cahit SÜME ve Davut ÇINARLAR tarafından yürütülmektedir.

Antrenör Cahit SÜME
Antrenör Cahit SÜME
Antrenman Gün ve Saatleri
Antrenör Davut ÇINARLAR
Antrenör Davut ÇINARLAR
Antrenman Gün ve Saatleri
 Pazartesi18:00 - 19:30 Arası Salı 16:00 - 17:30 Arası
 Salı 18:00 - 19:30 Arası Çarşamba 16:00 - 17:30 Arası
 Çarşamba 18:00 - 19:30 Arası Perşembe 16:00 - 17:30 Arası
 Perşembe 18:00 - 19:30 Arası Cuma 16:00 - 17:30 Arası
 Cuma 18:00 - 19:30 Arası   

BOKS TAKIMIMIZIN BAŞARI TABLOSU

     Kulübümüzün kuruluşu ile birlikte ortaya çıkan boks branşı, başlangıcından bugüne kadar aktif olarak mücadele sürdürmüş ve en önemli başarılarımızı sağlamıştır. Gerek ulusal ve gerekse uluslararası ilk başarılarımız boks branşı ile gerçekleştirilmiştir. Bu dönemde Kulübümüzün kuruluşu olan 1990 yılında Cahit SÜME ile Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında aynı yıl içerisinde madalya kazanmıştır. Yine 1991 yılında Davut ÇINARLAR Norveç Kral Kupası Şampiyonu olmuştur.
     Her kategoride Milli Takımımızın çekirdeğini oluşturan boksörlerimiz başarılarını arttırarak sürdürmektedirler. Boksörlerimizin bazı başarıları aşağıya çıkartılmıştır.
     Kulübümüzün ilk olimpik müsabıkı olan Cahit SÜME 1996 yılında Atlanta Olimpiyat Oyunlarında ülkemizi ve Kulübümüzü temsil etmiş, daha sonra yine Kulübümüzden 2000 yılında Sidney Olimpiyat Oyunlarında Bülent ULUSOY, Halil İbrahim TURAN ve 2004 Atina Olimpiyat Oyunlarına Selçuk AYDIN, Bülent ULUSOY müsabık olarak katılmışlardır.
     Kulübümüzün boks branşına bağlı sporcularımızla, Türk Boksuna damgasını vurmuş, Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında Ülkemizi ve Şehrimizi başarı ile temsil etmiştir. Bu düzeyde başarı elde eden boksörlere sahip olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bülent ULUSOY  
Yıldızlar Avrupa Şampiyonu  
Gençler Avrupa Şampiyonu  
Büyükler Avrupa Şampiyonu  
Büyükler Dünya Üçüncüsü  
Akdeniz Oyunları İkincisi  
Akdeniz Oyunları Şampiyonu  
Altın Kemer Şampiyonu  
  Selçuk AYDIN
  Gençler Dünya Üçüncüsü
  Yıldızlar Avrupa Şampiyonu
  Gençler Avrupa Şampiyonu
  Büyükler Avrupa İkincisi



Okan AYVAZ  

Liselerarası Avrupa  
Şampiyonu  
  Çetin ÖZDEMİR

  Yıldızlar Avrupa
  Şampiyonu

  Liselerarası Avrupa
  Şampiyonu

  Yıldızlar Dünya
  İkincisi

  Yıldızlar Avrupa
  Üçüncüsü

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
2005 Erkekler     Abdülkadir KÖROĞLU Uluslararası Strance Boks Turnuvası Üçüncüsü Bulgaristan

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
Şubat 2005 Bayanlar Yıldızlar 46 Kg Kübra LAKOT Türkiye Şampiyonu Ordu
Şubat 2005 Bayanlar Yıldızlar 54 Kg Ayşe SELİMOĞLU Türkiye Şampiyonu Ordu
Şubat 2005 Bayanlar Yıldızlar 52 Kg Nazlı AYÇİÇEK Türkiye İkincisi Ordu
Şubat 2005 Bayanlar Büyükler 48 Kg Nazmiye BATMAN Türkiye Üçüncüsü Ordu

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
Ocak 2005 Erkekler Büyükler 60 Kg Selçuk AYDIN Debrecen Şampiyonası Şampiyonu Macaristan
Ocak 2005 Erkekler Büyükler 69 Kg Bülent ULUSOY Debrecen Şampiyonası İkincisi Macaristan

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
30 Ocak-06 Şubat 2005 Erkekler Yıldızlar 48 Kg Ural KARSLIOĞLU Türkiye İkincisi Erzurum
30 Ocak-06 Şubat 2005 Erkekler Yıldızlar 50 Kg H. İbrahim ÜÇÜNCÜ Türkiye Şampiyonu Erzurum
30 Ocak-06 Şubat 2005 Erkekler Yıldızlar 57 Kg Çetin ÖZDEMİR Türkiye Şampiyonu Erzurum
30 Ocak-06 Şubat 2005 Erkekler Yıldızlar 86 Kg Yavuzhan HOTAMAN Türkiye Şampiyonu Erzurum
30 Ocak-06 Şubat 2005 Erkekler Yıldızlar 44 Kg Muhammet BEKAR Türkiye Üçüncüsü Erzurum
30 Ocak-06 Şubat 2005 Erkekler Yıldızlar 54 Kg Sinan USTAOĞLU Türkiye Üçüncüsü Erzurum
30 Ocak-06 Şubat 2005 Erkekler Yıldızlar 75 Kg Erdinç AKSOY Türkiye Üçüncüsü Erzurum
30 Ocak-06 Şubat 2005 Erkekler Yıldızlar   Fatih KELEŞ Türkiye İkincisi Erzurum

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
24-30 Ocak 2005 Erkekler Gençler 51 Kg H. İbrahim ÜÇÜNCÜ Türkiye Şampiyonu Kars
24-30 Ocak 2005 Erkekler Gençler 54 Kg Mücahit ÇEVİK Türkiye Şampiyonu Kars
24-30 Ocak 2005 Erkekler Gençler 57 Kg Çetin ÖZDEMİR Türkiye Şampiyonu Kars
24-30 Ocak 2005 Erkekler Gençler 60 Kg Okan AYVAZ Türkiye Şampiyonu Kars
24-30 Ocak 2005 Erkekler Gençler 70 Kg Kayahan AKSOY Türkiye Şampiyonu Kars
24-30 Ocak 2005 Erkekler Gençler   Ulvi AKYÜZ Türkiye İkincisi Kars
24-30 Ocak 2005 Erkekler Gençler   Cihat ŞEN Türkiye Üçüncüsü Kars

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
2004 yılı Atina Olimpiyatlarına Belediyespor Kulübünden Antrenör Nazım DALKIRAN, sporculardan Selçuk AYDIN ve Bülent ULUSOY ülkemizi başarı ile temsil etmiştir.

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
2004 Erkekler Yıldızlar 70 Kg Kayahan AKSOY Avrupa Üçüncüsü Kaunas / Litvanya
Temmuz 2004 Erkekler Uluslar arası 64 Kg Abdulkadir KÖROĞLU Avrupa Üçüncüsü Romanya
11-16 Mayıs 2004 Erkekler Uluslar arası 60 Kg Fatih AYVAZ Ahmet Cömert Boks Turnuvası Üçüncüsü İstanbul
05-08 Mayıs 2004 Erkekler Uluslar arası 46 Kg H.İbrahim ÜÇÜNCÜ Uluslararası Azerbaycan Turnuvası İkincisi Azerbaycan
05-08 Mayıs 2004 Erkekler Uluslar arası 75 Kg Kayahan AKSOY Uluslararası Azerbaycan Turnuvası Üçüncüsü Azerbaycan
18 Şubat-1 Mart 2004 Erkekler Büyükler 60 Kg Selçuk AYDIN Avrupa İkincisi Hırvatistan
2004 Erkekler   69,5 Kg Bülent ULUSOY İspanya Kupası Şampiyonu İspanya
2004 Erkekler   60 Kg Selçuk AYDIN İspanya Kupası İkincisi İspanya
13-18 Ocak 2004 Erkekler Uluslar arası 60 Kg Selçuk AYDIN Uluslar Arası Debrecen Boks Turnuvası Üçüncüsü Macaristan
13-18 Ocak 2004 Erkekler Uluslar arası 69,5 Kg Bülent ULUSOY Uluslar Arası Debrecen Boks Turnuvası Üçüncüsü Macaristan

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
06-11 Haziran 2004 Erkekler Minik 11-13 Yaş 30 Kg Hüseyin KARSLI Türkiye Şampiyonu Sivas
06-11 Haziran 2004 Erkekler Minik 13-15 Yaş 40 Kg Muhammet BEKAR Türkiye İkincisi Sivas
06-11 Haziran 2004 Erkekler Minik 13-15 Yaş 44,5 Kg Hasan USTA Türkiye İkincisi Sivas
06-11 Haziran 2004 Erkekler Minik 11-13 Yaş 34 Kg Muhammet BOSTAN Türkiye Üçüncüsü Sivas
06-11 Haziran 2004 Erkekler Minik 13-15 Yaş 37 Kg Mahmut LAKOT Türkiye Üçüncüsü Sivas
06-11 Haziran 2004 Erkekler Minik 11-13 Yaş 42 Kg Ümit İSKEFİYELİ Türkiye Üçüncüsü Sivas
06-11 Haziran 2004 Erkekler Minikler   Fatih KELEŞ Türkiye Şampiyonu Sivas
06-11 Haziran 2004 Erkekler Minikler   Burak KELEŞ Türkiye İkincisi Sivas
06-11 Haziran 2004 Erkekler Minikler   Erhan TUNA Türkiye Üçüncüsü Sivas

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
10-14 Mart 2004 Bayanlar Yıldızlar 44 Kg Kübra LAKOT Türkiye Şampiyonu Çankırı
10-14 Mart 2004 Bayanlar Yıldızlar 57 Kg Ayşe SELİMOĞLU Türkiye İkincisi Çankırı

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
6-12 Şubat 2004 Erkekler Yıldızlar 46 Kg H.İbrahim ÜÇÜNCÜ Türkiye Şampiyonu Manisa
6-12 Şubat 2004 Erkekler Yıldızlar 70 Kg Kayahan AKSOY Türkiye Şampiyonu Manisa
6-12 Şubat 2004 Erkekler Yıldızlar   Çetin ÖZDEMİR Türkiye Şampiyonu Manisa
6-12 Şubat 2004 Erkekler Yıldızlar   Ulvi AKYÜZ Türkiye Şampiyonu Manisa

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
26-30 Ocak 2004 Erkekler Gençler 51 Kg Mücahit ÇEVİK Türkiye Şampiyonu Denizli
26-30 Ocak 2004 Erkekler Gençler 46 Kg H.İbrahim ÜÇÜNÜCÜ Türkiye İkincisi Denizli
26-30 Ocak 2004 Erkekler Gençler 57 Kg Serdar SAĞLAM Türkiye İkincisi Denizli
26-30 Ocak 2004 Erkekler Gençler 60 Kg Fatih AYVAZ Türkiye Üçüncüsü Denizli
26-30 Ocak 2004 Erkekler Gençler 64 Kg Okan AYVAZ Türkiye Üçüncüsü Denizli
26-30 Ocak 2004 Erkekler Gençler 81 Kg İsa ALTINEL Türkiye Üçüncüsü Denizli
26-30 Ocak 2004 Erkekler Gençler 75 Kg Kayahan AKSOY Türkiye Üçüncüsü Denizli
26-30 Ocak 2004 Erkekler Gençler   Erhan ŞENTÜRK Türkiye Şampiyonu Denizli
26-30 Ocak 2004 Erkekler Gençler   Arif BOZ Türkiye İkincisi Denizli
26-30 Ocak 2004 Erkekler Gençler   Çetin ÖZDEMİR Türkiye Üçüncüsü Denizli

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
2003 Erkekler Liselerarası 63 Kg Okan AYVAZ Avrupa Şampiyonu Roma / İtalya
2003 Erkekler Uluslar arası 64 Kg Abdulkadir KÖR Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası Şampiyonu İstanbul
2003 Erkekler Uluslar arası 64 Kg Abdulkadir KÖR Uluslararası Ukrayna Boks Turnuvası Şampiyonu Ukrayna

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
  Erkekler   51 Kg Mücahit ÇEVİK Türkiye Şampiyonu Mersin
  Erkekler   54 Kg Güray YEŞİLÇİMEN Türkiye İkincisi Mersin
  Erkekler   60 Kg Okan AYVAZ Türkiye Şampiyonu Mersin

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
Ağustos 2003 Erkekler Minikler 30 Kg F.Ulaş MEMİŞ Türkiye Şampiyonu Kırıkkale
Ağustos 2003 Erkekler Minikler 34 Kg Muhammet BEKAR Türkiye Üçüncüsü Kırıkkale
Ağustos 2003 Erkekler Minikler 66 Kg Sedat ERKAN Türkiye Üçüncüsü Kırıkkale
Ağustos 2003 Erkekler Minikler 70 Kg Yavuzhan HOTAMAN Türkiye Şampiyonu Kırıkkale
Ağustos 2003 Erkekler Minikler   Tolgahan ÖZTÜRK Türkiye Şampiyonu Kırıkkale
Ağustos 2003 Erkekler Minikler   Gökhan ARKIN Türkiye Şampiyonu Kırıkkale
Ağustos 2003 Erkekler Minikler   Fatih KELEŞ Türkiye İkincisi Kırıkkale
Ağustos 2003 Erkekler Minikler   Burak KELEŞ Türkiye Üçüncüsü Kırıkkale
Ağustos 2003 Erkekler Minikler   Erhan TUNA Türkiye Üçüncüsü Kırıkkale

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
Mart 2003 Bayanlar   46 Kg Kübra LAKOT Türkiye İkincisi Eskişehir
Mart 2003 Bayanlar   52 Kg Elif UBAY Türkiye İkincisi Eskişehir
Mart 2003 Bayanlar   57 Kg Gülnihan ÖZDEN Türkiye İkincisi Eskişehir

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
Şubat 2003 Erkekler Gençler 54 Kg Muhammet ÇAT Türkiye Üçüncüsü Samsun
Şubat 2003 Erkekler Gençler 75 Kg İsa ALTINER Türkiye Üçüncüsü Samsun
Şubat 2003 Erkekler Gençler   Gökhan KAHRAMAN Türkiye İkincisi Samsun

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
Ocak 2003 Erkekler Yıldızlar 48 Kg Sinan USTAOĞLU Türkiye Şampiyonu Zonguldak
Ocak 2003 Erkekler Yıldızlar 57 Kg Okan AYVAZ Türkiye Şampiyonu Zonguldak
Ocak 2003 Erkekler Yıldızlar 66 Kg Kayahan AKSOY Türkiye Şampiyonu Zonguldak
Ocak 2003 Erkekler Yıldızlar 57 Kg Serdar SAĞLAM Türkiye İkincisi Zonguldak
Ocak 2003 Erkekler Yıldızlar 75 Kg Mesut TAŞAN Türkiye Üçüncüsü Zonguldak
Ocak 2003 Erkekler Yıldızlar   Çetin ÖZDEMİR Türkiye Şampiyonu Zonguldak
Ocak 2003 Erkekler Yıldızlar   Cihat ŞEN Türkiye Şampiyonu Zonguldak

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
01-06 Aralık 2003 Erkekler Büyükler 51 Kg Mücahit ÇEVİK Türkiye Üçüncüsü Trabzon
01-06 Aralık 2003 Erkekler Büyükler 57 Kg Muhammet ÇAT Türkiye İkincisi Trabzon
01-06 Aralık 2003 Erkekler Büyükler 60 Kg Selçuk AYDIN Türkiye Şampiyonu Trabzon
01-06 Aralık 2003 Erkekler Büyükler 60 Kg Fatih AYVAZ Türkiye Üçüncüsü Trabzon
01-06 Aralık 2003 Erkekler Büyükler 69 Kg Bülent ULUSOY Türkiye Şampiyonu Trabzon
01-06 Aralık 2003 Erkekler Büyükler 75 Kg Zekeriya UZUN Türkiye Üçüncüsü Trabzon
01-06 Aralık 2003 Erkekler Büyükler   A.Kadir KÖROĞLU Türkiye Şampiyonu Trabzon
01-06 Aralık 2003 Erkekler Büyükler   Ulvi AKYÜZ Türkiye Şampiyonu Trabzon

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
28 Nisan-03 Mayıs 2002 Erkekler   60 Kg Selçuk AYDIN Uluslararası Ahmet Cömert Boks Turnuvası Şampiyonu  
03-10 Mayıs 2002 Erkekler Yıldızlar 63,5 Kg Arif BOZ Dünya Üçüncüsü Macaristan
03-10 Mayıs 2002 Erkekler Yıldızlar 67 Kg Erhan ŞENTÜRK Dünya Üçüncüsü Macaristan

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
Şubat 2002 Erkekler   60 Kg Selçuk AYDIN Strance Turnuva İkincisi Bulgaristan

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
Ocak 2002 Erkekler   60 Kg Selçuk AYDIN Turnuva Şampiyonu Macaristan
Ocak 2002 Erkekler   71 Kg Bülent ULUSOY Turnuva Şampiyonu Macaristan

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
Şubat 2002 Bayanlar   57 Kg Özpınar SÜME Türkiye Üçüncüsü Niğde

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
Şubat 2002 Erkekler Yıldızlar 48 Kg Mücahit ÇEVİK Türkiye Üçüncüsü Giresun
Şubat 2002 Erkekler Yıldızlar 54 Kg Fatih AYVAZ Türkiye Üçüncüsü Giresun
Şubat 2002 Erkekler Yıldızlar 57 Kg Okan AYVAZ Türkiye Üçüncüsü Giresun
Şubat 2002 Erkekler Yıldızlar 73 Kg Kaan BAYRAM Türkiye Üçüncüsü Giresun
Şubat 2002 Erkekler Yıldızlar   Erhan ŞENTÜRK Türkiye Şampiyonu Giresun
Şubat 2002 Erkekler Yıldızlar   Arif BOZ Türkiye Şampiyonu Giresun
Şubat 2002 Erkekler Yıldızlar   Çetin ÖZDEMİR Türkiye İkincisi Giresun

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
2002 Erkekler Büyükler   A.Kadir KÖROĞLU Türkiye Şampiyonu Erzurum
2002 Erkekler Büyükler   Ali ERCİN Türkiye İkincisi Erzurum

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
Ocak 2002 Erkekler Gençler 51 Kg Muhammet ÇAT Türkiye Şampiyonu Ordu
Ocak 2002 Erkekler Gençler 57 Kg Yalçın AYDIN Türkiye Üçüncüsü Ordu
Ocak 2002 Erkekler Gençler 75 Kg Kaan BAYRAM Türkiye Üçüncüsü Ordu
Ocak 2002 Erkekler Gençler   A.Kadir KÖROĞLU Türkiye Şampiyonu Ordu
Ocak 2002 Erkekler Gençler   Erhan ŞENTÜRK Türkiye Şampiyonu Ordu
Ocak 2002 Erkekler Gençler   Bahri CANSİBİÇ Türkiye İkincisi Ordu

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
2001 Erkekler Yıldızlar   Arif BOZ Dünya Üçüncüsü Azerbaycan

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
2001       Bülent ULUSOY Dünya Üçüncüsü  
2001       Bülent ULUSOY Akdeniz Oyunları Şampiyonu Tunus

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
2001 Erkekler     Selçuk AYDIN Uluslar arası Turnuva İkincisi Macaristan
2001 Erkekler Gençler   Selçuk AYDIN Avrupa Şampiyonu Bosna Hersek

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
2001 Erkekler     Abdulkadir KÖR Uluslar arası Turnuva Üçüncüsü İtalya
2001 Erkekler Yıldızlar   Abdulkadir KÖR Avrupa Üçüncüsü  
2001 Erkekler Gençler   Abdulkadir KÖR Avrupa İkincisi Bosna Hersek

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
2001 Erkekler Minikler   Çetin ÖZDEMİR Türkiye Şampiyonu Konya
2001 Erkekler Minikler   Cihat ŞEN Türkiye Şampiyonu Konya
2001 Erkekler Minikler   Muhammet ÖZBEK Türkiye Üçüncüsü Konya
2001 Erkekler Minikler   Ulvi AKYÜZ Türkiye Üçüncüsü Konya

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
18-23 Aralık 2001 Erkekler Büyükler 60 kg Selçuk AYDIN Türkiye Şampiyonu Nevşehir
18-23 Aralık 2001 Erkekler Büyükler 71 kg Bülent ULUSOY Türkiye Şampiyonu Nevşehir
18-23 Aralık 2001 Erkekler Büyükler 84 kg Engin UZUN Türkiye İkincisi Nevşehir

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
06-11 Şubat 2001 Erkekler Yıldızlar 45 Kg Muhammet ÇAT Türkiye İkincisi Denizli
06-11 Şubat 2001 Erkekler Yıldızlar 48 Kg Sinan ALTUNSOY Türkiye İkincisi Denizli
06-11 Şubat 2001 Erkekler Yıldızlar 51 Kg Fatih AYVAZ Türkiye İkincisi Denizli
06-11 Şubat 2001 Erkekler Yıldızlar 60 Kg Arif BOZ Türkiye Şampiyonu Denizli
06-11 Şubat 2001 Erkekler Yıldızlar   Gökhan KAHRAMAN Türkiye Şampiyonu Denizli
06-11 Şubat 2001 Erkekler Yıldızlar   Erhan ŞENTÜRK Türkiye İkincisi Denizli

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
29 Ocak-03 Şubat 2001 Erkekler Gençler 60 Kg Selçuk AYDIN Türkiye Şampiyonu Trabzon
29 Ocak-03 Şubat 2001 Erkekler Gençler 63,5 Kg Abdulkadir KÖR Türkiye Şampiyonu Trabzon
29 Ocak-03 Şubat 2001 Erkekler Gençler 60 Kg Arif BOZ Türkiye İkincisi Trabzon
29 Ocak-03 Şubat 2001 Erkekler Gençler   Erhan ŞENTÜRK Türkiye İkincisi Trabzon
29 Ocak-03 Şubat 2001 Erkekler Gençler 46 Kg Muhammet ÇAT Türkiye Üçüncüsü Trabzon

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
25-28 Ocak 2001 Bayanlar   57 kg Özpınar SÜME Türkiye Üçüncüsü Eskişehir

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
2000 Erkekler Büyükler   Selçuk AYDIN Türkiye Şampiyonu Samsun
2000 Erkekler Büyükler   H. İbrahim TURHAN Türkiye Şampiyonu Samsun
2000 Erkekler Büyükler   Gökhan KAZAS Türkiye Üçüncüsü Samsun

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
2000 Erkekler Gençler   Selçuk AYDIN Türkiye Şampiyonu Samsun
2000 Erkekler Gençler   Bahri CANSİBİÇ Türkiye Şampiyonu Samsun
2000 Erkekler Gençler   Fatih KAPLAN Türkiye İkincisi Samsun

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
2000 Erkekler Yıldızlar   A.Kadir KÖROĞLU Türkiye Şampiyonu Konya
2000 Erkekler Yıldızlar   Yalçın AYDIN Türkiye İkincisi Konya
2000 Erkekler Yıldızlar   Erhan ŞENTÜRK Türkiye Üçüncüsü Konya

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
2000 Erkekler Minikler   Aykut KARK Türkiye Şampiyonu Mersin
2000 Erkekler Minikler   Ulvi AKYÜZ Türkiye Üçüncüsü Mersin

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
1999 Erkekler Yıldızlar Avrupa   Selçuk AYDIN Avrupa Şampiyonu  
2000 Erkekler Yıldızlar   Abdulkadir Kör Avrupa Üçüncüsü Yunanistan
2000 Erkekler Gençler   Selçuk Aydın Dünya Üçüncüsü Macaristan

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
1998 Erkekler Uluslar Arası Bükreş Altınkemer Turnuvası   Bülent ULUSOY Turnuva Şampiyonu Romanya / Bükreş
1998 Erkekler Uluslar Arası Ahmet Cömert Turnuvası   Bülent ULUSOY Turnuva Üçüncüsü  
1998 Erkekler Uluslar Arası Ahmet Cömert Turnuvası   Bülent ULUSOY Turnuva İkincisi  

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
1997 Erkekler Uluslar Arası Finlandiya Turnuvası   Cahit SÜME Turnuva İkincisi Finlandiya
1997 Erkekler Uluslar Arası Romanya Altınkemer Turnuvası   Bülent ULUSOY Turnuva İkincisi Romanya
1997 Erkekler Akdeniz Oyunları   Bülent ULUSOY Akdeniz Oyunları İkincisi Yunanistan

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
1995 Erkekler Uluslar Arası Ukrayna Turnuvası   Bülent ULUSOY Turnuva Şampiyonu Ukrayna

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
1994 Erkekler Uluslar Arası Romanya Köstence Turnuvası   Cahit SÜME Turnuva Şampiyonu Romanya / Köstence
1994 Erkekler Uluslar Arası Romanya Altınkemer Turnuvası   Cahit SÜME Turnuva İkincisi Romanya
1994 Erkekler Uluslar Arası Azerbaycan Turnuvası   Cahit SÜME Turnuva Şampiyonu Azerbaycan
TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
1993 Erkekler Uluslar Arası Gürcistan Turnuvası   Cahit SÜME Turnuva Üçüncüsü Gürcistan

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
1991 Erkekler Uluslar Arası Ahmet Cömert Turnuva   Davut ÇINARLAR Turnuva üçüncüsü  
1991 Erkekler Uluslar Arası Norveç Turnuvası   Davut ÇINARLAR Turnuva Şampiyonu Norveç
1991 Erkekler Uluslar Arası Atatürk Turnuvası   Davut ÇINARLAR Turnuva İkincisi  
1991 Erkekler Uluslar Arası Gürcistan Turnuvası   Cahit SÜME Turnuva İkincisi Gürcistan
1991 Erkekler Uluslar Arası Romanya Turnuvası   Cahit SÜME Turnuva Şampiyonu Romanya

TarihiBay/BayanKategorisiKilosu Sporcunun Adı SoyadıDerecesi Yapıldığı Yer
1990 Erkekler Gençler   Cahit SÜME Dünya İkincisi  
1990 Erkekler Gençler   Cahit SÜME Dünya Üçüncüsü Peru
1990 Erkekler Gençler   Cahit SÜME Avrupa İkincisi Çekoslovakya