Başkan Vekili Kınalı koltuğu kaptırdı

       23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Trabzon Belediye Başkanlığı koltuğuna Prof. İhsan Koz İlköğretim Öğrencisi Ayşenur Bahçekapılı oturdu.

       Prof. İhsan Koz İlköğretim Okulu öğrencilerinden 8. Sınıf öğrencisi Ayşenur Bahçekapılı, öğrenci arkadaşları ve öğretmenleri ile birlikte Trabzon Belediye Başkanvekili Seyfullah Kınalı'yı ziyaret etti. Kınalı'dan, Belediye çalışmaları hakkında bilgiler alan Bahçekapılı, belediyecilik hizmetlerinden memnun olduklarını söyleyerek Belediyenin ulaşım anlamında hizmetlerini daha da geliştirmesi isteğinde bulundu.

       Başkan Yardımcısı Hüseyin Turan ve birim amirlerinin de hazır bulunduğu ziyarette öğretmen ve öğrencilerin sorunlarını dinleyen Başkan Vekili Kınalı ise geleceklerinin teminatı gençlere iyi bir kent bırakmak için önemli projelere imza attıklarını belirterek, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı.

       Ziyaret sonrası öğrencilere hediyeler veren Kınalı, öğrencilerden eğitim ve öğretim hayatlarında çok başarılı olmalarını, gelecekte devletin yönetim kademelerinde görev almak için hazır olmalarını istedi.

22 Nisan 2012 Pazar-01:02:38
 
Facebook'ta Paylaş