Geri

HABERLER

 TarihBaşlıkHaber Özeti
Haber Detayı19.09.2019ANKARA’DAN TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE HİZMET ARACI JESTİÇevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Türkiye Belediyeler Birliği, Trabzon Büyükşehir Belediyesine jest yaparak 6 yeni temizlik aracı hibe etti.
Haber Detayı19.09.2019BAŞKAN ZORLUOĞLU’NDAN GAZİLERE KIBRIS SÜRPRİZİTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla düzenlenen programın ardından, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Trabzon Şubesini de ziyaret ederek gazilerimizle bir araya geldi.
Haber Detayı18.09.2019BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROSU DRAMA EĞİTİMLERİNE YOĞUN İLGİTrabzon Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından düzenlenen ve eylül ayı boyunca devam edecek tiyatro drama eğitimine, yetişkin ve çocuklardan oluşan tiyatro tutkunları tarafından yoğun ilgi gösterildi.
Haber Detayı18.09.2019TRABZON DEĞERLERİ İLE BULUŞMAYA BAŞLADI "Trabzon Değerleri ile Buluşuyor" temalı 3. Art Trabzon Ulusal Resim Çalıştayı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Trabzon Valiliği, Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Ortahisar Belediyesi, Karadeniz Plastik Sanatlar Derneğinin katkıları ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün organizasyonuyla başladı.
Haber Detayı18.09.2019MUHTARLAR, BÜYÜKŞEHİRDEN TALEPLERİNİ SİSTEM ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLECEK Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Araklı ilçesinde görevli mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
Haber Detayı18.09.2019DOĞU KARADENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ ENCÜMENİ TRABZON’DA TOPLANDIDoğu Karadeniz Belediyeler Birliği (DKBB) eylül ayı encümen toplantısı, Birlik Başkanı ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun yanı sıra, birliğe üye belediyelerin başkanlarının katılımıyla Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarihî binasında gerçekleştirildi.
Haber Detayı11.09.2019BELEDİYENİN VERGİ BORÇLARI SİLİNİYORTrabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı üçüncü oturumu Başkan Vekili Atilla Ataman başkanlığında toplandı.
Haber Detayı11.09.2019BAŞKAN ZORLUOĞLU: “TRABZON GENEL BÜTÇEDEN DAHA FAZLA PAY ALACAK”Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi eylül ayı 4. oturumunda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde büyükşehir belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantı hakkında meclis üyelerine bilgi verdi. Başkan Zorluoğlu, Trabzon’un ilerleyen dönemde genel bütçeden daha fazla pay alacağını açıkladı.
Haber Detayı09.09.2019BAŞKAN ZORLUOĞLU, KİREÇHANE KÖYLÜ PAZARININ 1. KURULUŞ YILINI KUTLADITrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ortahisar’ın Kireçhane Mahallesi’nde çoğunluğu kadın pazarcılardan oluşan mahalle sakinleri tarafından kurulan Kireçhane Köylü Pazarı’nı ziyaret etti. Pazarın 1. kuruluş yıl dönümünü esnafla birlikte pasta keserek kutlayan Başkan Zorluoğlu, benzer organik pazarların sayısını artırmak istediklerini söyledi.
Haber Detayı09.09.2019BAŞKAN ZORLUOĞLU, EĞİTİM CAMİASININ İLK DERS HEYECANINA ORTAK OLDUTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Araklı ilçesi Yılmaz Çebi İlk ve Ortaokulu’nda 2019-2020 eğitim öğretim yılı açılışına katıldı.
Haber Detayı09.09.2019TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EYLÜL AYI OTURUMLARI BAŞLADITrabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı toplantıları, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen ilk oturumla başladı.
Haber Detayı09.09.2019BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZORLUOĞLU VATANDAŞLARA AŞURE İKRAMINDA BULUNDUTrabzon Büyükşehir Belediyesi, Aşure Günü münasebetiyle Meydan Parkı’nda düzenlediği organizasyonla vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Programda katılımcılara seslenen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Muharrem ayının İslam âleminin birlik ve beraberliğine vesile olmasını temenni ederken, “Aşure günü kardeşliğin günüdür” dedi.
Haber Detayı08.09.2019 BAŞKAN ZORLUOĞLU, 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇILIŞI DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI Geleceğe dair en büyük umudumuz çocuklarımız, değerli aileler ve eğitim camiamız, bir eğitim öğretim yılını daha heyecanla karşılamaya hazırlanırken, biz yerel yöneticiler de eğitime katkı sunacak çalışmalarımızla bu heyecana ortak oluyoruz.
Haber Detayı06.09.2019EMEKLİ KARA KUVVETLERİ KOMUTANI ÇOLAK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ Emekli Kara Kuvvetleri Komutanı Salih Zeki Çolak, Trabzon Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.
Haber Detayı02.09.201930 AĞUSTOS ZAFERİ’NİN 97. YIL DÖNÜMÜ COŞKUYLA KUTLANDIBaşkomutanlık Meydan Muharebesinden zaferle ayrılan Türk ordusunun 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da yazdığı destanın 97. yıl dönümü, tüm yurtta olduğu gibi Trabzon’da da coşkuyla kutlandı.
Haber Detayı29.08.2019BÜYÜKŞEHİR, TÜBİTAK DESTEĞİYLE KENTTEKİ GÜRÜLTÜYÜ AZALTACAKTrabzon Büyükşehir Belediyesi ile TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi arasında 23/05/2018 tarihinde imzalanan sözleşme kapsamında, ‘Trabzon İli Gürültü Azaltım Senaryolarının Geliştirilmesi Projesi 2. Gelişim Toplantısı’ gerçekleştirildi. ?
Haber Detayı29.08.2019TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MURAT ZORLUOĞLU'NUN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI: "Aziz milletimizin, tüm fertleriyle omuz omuza verdiği onurlu mücadelenin eseri 30 Ağustos Zaferi’nin 97. yıl dönümünü, bir kez daha gururla ve coşkuyla kutluyoruz.
Haber Detayı26.08.2019CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: “TRABZON’UN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİK”Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karadeniz Bölgesi’ndeki temasları sırasında, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nde büyükşehir belediyeleri arasında en çok oy alan 5. il olan Trabzon’u da ziyaret etti. ?
Haber Detayı21.08.2019MOLOZ BÖLGESİNİN ÇEHRESİ DEĞİŞECEKTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ortahisar ilçesi Moloz bölgesinde incelemelerde bulunarak, bir araya geldiği Pazarkapı esnafının da sorun ve taleplerini dinledi.
Haber Detayı20.08.2019BAŞKAN ZORLUOĞLU, MUHTARLARIN ÖZLEDİĞİ TABLOYU GERÇEKLEŞTİRDİTrabzon Büyükşehir Belediye başkanı Murat Zorluoğlu, Ortahisar ilçesinde görevli mahalle muhtarlarıyla EYOF parkında düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Muhtarların taleplerini dinleyen ve sorunların çözümü için beraberindeki belediye amirlerine gerekli talimatları veren Başkan Zorluoğlu, “Muhtarı muhatap almayan, saygı ve sevgi göstermeyen yönetici bizimle çalışmaz” dedi.
1234567...