Geri

HABERLER

 TarihBaşlıkHaber Özeti
Haber Detayı19.04.2018Yaşlılara örnek merkezTrabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nca finanse edilen, Trabzon Valiliği’nin koordinasyonunda ilçe belediyelerinin paydaş olduğunu 65 yaş üstü yaşlıların korunması ve desteklenmesi için hazırlanan ve 5 büyükşehirde uygulanan Yaşlı Destek Programı (YADES) Yaşlanma Yaşa Projesi’nin kapanışı yapıldı.
Haber Detayı18.04.2018Trabzon Kitap Fuarı 20 Nisan Cuma günü açılıyorTrabzon 20-29 Nisan tarihleri arasında önemli bir kültürel etkinliğe daha ev sahipliği yapacak. Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 5.’si Varlıbaş AVM’de yapılacak olan kitap fuarına 100 yazar ile 100 yayınevi katılıyor.
Haber Detayı17.04.2018Trabzon, iklim dostu ve sürdürülebilir geleceğini planlıyorTrabzon Büyükşehir Belediyesi, sürdürülebilir ve iklim dostu bir kent oluşturmak için çalışmalarına devam ediyor.
Haber Detayı17.04.2018Başkan Gümrükçüoğlu, Başkonsolos Kondori’yi kabul ettiTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, İran İslam Cumhuriyeti Trabzon Başkonsolosu Reza Baghban Kondori’yi makamında kabul etti.
Haber Detayı16.04.2018Trabzon Büyükşehir Belediyesi 2017 Yılı Faaliyet RaporuTrabzon Büyükşehir Belediye Meclisinde bugün görüşülerek oy birliğiyle yeterli bulundu.
Haber Detayı15.04.2018Trabzon çok daha yaşanılabilir bir kent oluyorrabzon SMMMO üyeleri ile istişare toplantısı gerçekleştiren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, şehirde devam eden çalışmalara dikkat çekerek, “Sadece bunlar tamamlandığında bile şehrimiz çok daha büyük zenginliklere sahip, çok daha yaşanılabilir bir kent olacaktır” dedi. ?
Haber Detayı14.04.20183. Uluslararası Trabzon Edebiyat Festivali başladıUTEF Komitesi’nin öncülüğünde; Trabzon Valiliği, Trabzon Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri, KTÜ ve STK’ların katkılarıyla bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Uluslararası Trabzon Edebiyat Festivali, Trabzon Limanında düzenlenen açılış töreni ile başladı.
Haber Detayı14.04.2018Başkan Gümrükçüoğlu TIP öğrencilerine seslendi:Doktorluk kutsal bir meslektirKaradeniz Teknik Üniversitesi Bilimsel Araştırma Topluluğu (KTÜ-BAT) 6. Ulusal Tıp Öğrenci Kongresi, KTÜ Osman Turan Kongre Merkezinde başladı. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere 41 farklı üniversiteden yaklaşık 500 tıp fakültesi öğrencisi kongreye katılıyor.
Haber Detayı12.04.2018GÜMRÜKÇÜOĞLU’NDAN BAKANLARA TEŞEKKÜRTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu bu yıl betonlama çalışmaları için kaynak gönderen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile asfaltlama çalışmaları için asfalt ham madddesi olan bİtüm gönderen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’a Trabzon adına teşekkür etti.
Haber Detayı12.04.2018MİRAÇ MANA ALEMİNDE YÜKSELMEKTİRTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Kandil gecelerinin, insanın gönlünü aydınlatan, toplumun manevi değerlerinin güç kazandığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği çok özel geceler olduğuna dikkati çeken Gümrükçüoğlu, “Miraç, dünyevi ortamdan sıyrılarak, mana aleminde yükselmenin, ilahi rahmet ve huzura erişmenin ancak gönül ve ruh temizliğinden, her şeyin sahibi olan Yüce Allah'a bağlılık ve boyun eğmeden geçeceğini hatırlatır” dedi. Gümrükçüoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi.
Haber Detayı11.04.2018Dr. Orhan Fevzi GÜMRÜKÇÜOĞLU ENCÜMEN ÜYELERİNE PLAKET VERDİ.Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, son bir yılda encümen üyesi olarak görev alan ve görev süresi dolan seçilmiş üyelere teşekkür plaketi verdi.
Haber Detayı10.04.2018Başkan Gümrükçüoğlu’ndan Polis Haftası mesajıTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yılı nedeniyle mesaj yayımladı.
Haber Detayı09.04.2018Büyükşehir Belediyesi Ganita’dan 10 kamyon çöp çıkardıTrabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzon’un en gözde alanlarından biri olan Ganita’da denizin dip noktasından 10 kamyon çöp çıkartarak bölgeyi temizledi. Büyükşehir Belediyesi ekipleri dün gece sabaha kadar çalışarak bölgedeki çalışmaları bir gecede tamamladı.
Haber Detayı08.04.2018Başkan Gümrükçüoğlu, Ahmet Ağaoğlu’nu kabul ettiTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor Başkan Adayı Ahmet Ağaoğlu’nu makamında kabul etti.
Haber Detayı08.04.2018Başkan Gümrükçüoğlu oyunu kullandıTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor’un Olağanüstü Genel Kurulunda oyunu kullandı.
Haber Detayı07.04.2018Bu manzara dünyaya örnek olsunTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor-Kayserispor müsabakası için Trabzon’a gelen Kayserispor taraftarlarını Olimpiyat (EYOF) Parkında ağırladı. Sarı Kırmızılı taraftarlar “Bize Her yer Trabzon”, “Trabzon Sen Bizim Kardeşimizsin” ve “Büyük Başkan” sloganlarıyla parka geldi.
Haber Detayı07.04.2018Başkan Gümrükçüoğlu, STK’larla istişare toplantısı gerçekleştirdiTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon’daki bir kısım sivil toplum kuruluşu yetkilileri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.
Haber Detayı07.04.2018Başkan Gümrükçüoğlu herkesi kongreye davet ettiTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzonspor’un bugün başlayan olağanüstü genel kurulunun, Bordo-Mavili camianın her açıdan gücüne güç katacağına yürekten inandığını ifade ederken başta kongre üyeleri olmak üzere tüm Trabzonspor taraftarlarını yarın gerçekleştirilecek olan seçimli genel kurula katılmaya davet etti.
Haber Detayı06.04.2018Halkımızla el ele omuz omuza çalışmalarımızı sürdürüyoruzTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık ve Dernekpazarı’nın mahalle muhtarlarını makamında kabul etti.
Haber Detayı05.04.2018Başkan Gümrükçüoğlu, AK Parti Çarşıbaşı yönetimini ağırladıTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanı Hakan Kocaman ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
1234567...