Geri

Başkan Gümrükçüoğlu Taşbaşı Yokuşu esnaflarıyla bir araya geldi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi projeleri

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Taşbaşı Yokuşunda faaliyet gösteren esnaflarla bir araya geldi. Olimpiyat (EYOF) Parkında düzenlenen programda Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları hakkında Taşbaşı esnaflarını bilgilendiren Gümrükçüoğlu, Trabzon’da büyük işlere imza attıklarını kaydetti.

 

Taşbaşı bölgesini yakından ilgilendirmesi hasabiyle Çömlekçi Kentsel Dönüşüm Projesi ve Meydan Parkı III. Etap Kentsel Yenileme Projesi hakkında da hemşehrilerini bilgilendiren Gümrükçüoğlu, projelerin işleyişi hakkında detaylı açıklamalarda bulundu.

 

 

Başkan Gümrükçüoğlu, Taşbaşı Yokuşunda faaliyet gösteren esnaflarla olan buluşmasında Türkiye’nin Afrin’e düzenlediği askeri operasyon ile bölgeye huzur getirmekte olduğunu ifade etti. Gümrükçüoğlu, “Mehmetçiğimiz, Afrin bölgesindeki tüm terör örgütlerini yok etmek için Zeytin Dalı Operasyonunu başlatmış ve kararlılıkla sürdürmektedir. Zulüm, kan ve gözyaşının olduğu topraklara huzur ve barışı getirmek için yola çıkan Mehmetçiğimiz, terör yuvalarını sırasıyla yok etmektedir. Kendini medeni ilan eden ülkeler, bölgedeki terör örgütlerini besleyip bugünlere getirirken, Devletimizin, ismi, amacı, kökeni ne olursa olsun tüm terör yapılarına karşı başlattığı ve başarıyla uygulanmakta olduğu Zeytin Dalı Operasyonu dünya kamuoyunda ve tüm mazlum milletler nezdinde takdirle izlenmektedir. Allah-u Teâlâ (c.c.) ordumuzu muzaffer eylesin, askerlerimizin yardımcısı olsun” diye konuştu. 

 

23.01.2018