Geçmişten Günümüze Belediye Başkanlarımız
1923-2009

Kazazzade Hüseyin Efendi
1923-1928

Temel Nücûm'i GÖKSEL
1928-1930

Kadri Mes'ut EVREN
1931-24.05.1937

Dr. Cemal TURFAN
1937-1939

Bahri DOĞANAY
30.01.1939-17.08.1939

Muammer YARIMBIYIK
1939-1943

Cevdet AKÇAY
01.03.1943-11.03.1946

Tevfik YUNUSOĞLU
1946-1950

Hüseyin ÇULHA
18.09.1950-28.05.1952

Muzaffer KORLU
28.05.1952-17.11.1955

Haluk ÇULHA
17.11.1955-20.09.1957


Ahmet Rasim KARANİS
20.09.1957-14.05.1959


Hüsnü AYBAY
14.05.1959-30.04.1960


Hayrettin NAKİPOĞLU
30.04.1960-27.05.1960


Kr.Albay Necmeddin ERGÜVEN
27.05.1960-12.06.1960

Fethi TANSUK
12.06.1960-10.02.1961

Kamuran ÇUHRUK
15.02.1961-29.08.1961

Vefa POYRAZ
30.08.1961-19.11.1963

Suat OYMAN
19.11.1963-09.12.1973

Sefer ÖZGÜR
11.12.1973-12.09.1980

Hasan MELEK
16.10.1980-28.03.1984

Orhan KARAKULLUKÇU
1984-1989

Atay AKTUĞ
1989-1994

Asım AYKAN
27.03.1994-08.08.2002

Niyazi SÜRMEN
13.08.2002-28.03.2004

M.Volkan CANALİOĞLU
29.03.2004-29.03.2009


Dr.Orhan Fevzi GÜMRÜKÇÜOĞLU
29.03.2009-?
 

Son Güncelleme: 11 Şubat 2009 Çarşamba