Geri

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Teşkilat Şeması

  • Tüm Departmanlar
      • TİSKİ Genel Müdürlüğü ( Ali TEKATAŞ )
      • Özel Kalem Müdürlüğü ( )
      • İç Denetim Birimi ()
      • Teftiş Kurulu Başkanlığı
      • Genel Sekreter ( Davut ÇAKIR )
        • 1.Hukuk Müşavirliği ( )
        • YAKOME
        • AYKOME
        • UKOME
        • Genel Sekreter Yardımcısı ( Mustafa KURTULUŞ )
          • Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığı (Davut ÇELİK)
            • Yazı İşleri Şube Müdürlüğü (Haydar BAYRAK)
          • Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı (Zülfü TURAN)
            • Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü (Muhammet ALTINEL)
          • Zabıta Dairesi Başkanlığı (Muharrem ÖZTÜRK)
            • Ruhsat ve Denetim Şube Müdürlüğü (Hüseyin YILDIZ)
            • Zabıta Şube Müdürlüğü (Levent DEMİRCİ)
            • İhtisas Şube Müdürlüğü
          • Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı (Mustafa YAZICI)
            • Kent Bilgi Sistemi Şube Müdürlüğü (İsmail ÇİFTÇİ)
            • Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü
          • Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (Cemallettin YAZICI)
            • Spor İşleri Şube Müdürlüğü
        • Genel Sekreter Yardımcı (İbrahim KUL)
          • Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı (Songül BAYRAK)
            • Çevre Hizmetleri Şube Müdürlüğü
            • Atık Yönetim Şube Müdürlüğü (Şenol YAYLI)
          • Kırsal Hizmetler (veteriner İşleri ) Dairesi Başkanlığı (Arslan KORKMAZ)
            • Mezbahalar Şube Müdürlüğü
            • Hayvan ve Çevre Sağlığı Şube Müdürlüğü
          • Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı (Fatih EROL)
            • Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü (Eşref SUNGUR)
            • Tarımsal Hizmetleri Şube Müdürlüğü (Yakup SEYMEN)
          • Fen İşleri Dairesi Başkanlığı (Hüseyin TÜRKER)
            • Şantiyeler Şube Müdürlüğü
            • Yapım ve Denetim Şube Müdürlüğü
            • Yol Bakım Onarım Şube Müdürlüğü
            • AYKOME Şube Müdürlüğü
          • Tesisler Dairesi Başkanlığı (Ekrem AKTAŞ)
            • Tesisler ve İşletme Şube Müdürlüğü(Hasan KAMACI)
          • Ulaşım Dairesi Başkanlığı (Osman Gökhan BALİ)
            • Terminaller Şube Müdürlüğü (Şenol YILDIRIM)
            • Ulaşım Planlama Şube Müdürlüğü (Ali Haydar TÜRKYILMAZ V.)
            • Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü (Hikmet HOTAMAN)
            • Trafik Şube Müdürlüğü (Hakan ERDEM)
            • UKOME Şube Müdürlüğü (Erdoğan SADIKLAR V.)
        • Genel Sekreter Yardımcı (Süleyman GÜN)
          • Emlak İstimlak Dairesi Başkanlığı ( Murat GENÇ )
            • Kamulaştırma Şube Müdürlüğü (Fikret YILMAZ)
              • Kentsel Dönüşüm Şube Müdürlüğü
            • Yapı İşleri Şube Müdürlüğü
          • Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı (Gürcan BAŞAR)
            • Projeler Şube Müdürlüğü
          • İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı (Özgür AŞIK)
            • İmar ve Şehircilik Şube Müdürlüğü
            • Planlama Şube Müdürlüğü (Ömer SÖYLEMEZ)
            • Harita Şube Müdürlüğü
            • Yapı Kontrol Şube Müdürlüğü
          • İtfaiye dairesi Başkanlığı (Fahri KAPLAN)
            • Müdahale Şube Müdürlüğü
            • Önlem ve Eğitim Şube Müdürlüğü (İbrahim ALTAN)
            • Sivil Savunma Uzmanı
          • Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı (Köksal SARAL )
            • Mezarlıklar Şube Müdürlüğü (Abdulkadir UÇAR)
        • Genel Sekreter Yardımcı (Mehmet YANIK)
          • Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı (Süleyman AYDIN)
            • Hesap İşleri Şube Müdürlüğü (Hayriye ALTAN)
            • Gelirler Şube Müdürlüğü (Mehmet TRAVAÇ)
            • Bütçe ve Finansman Şube Müdürlüğü (Muhammet GÜNAYDIN)
            • İcra Takip Şube Müdürlüğü (İbrahim ÇELEBİ)
            • Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü (Nihan KARAKELLE)
          • İşletme ve İştirakler Dairesi Başkanlığı (Ali Kemal BEKTAŞ)
            • Bütçe İçi İşletmeler Şube Müdürlüğü (Hasan ODABAŞ)
            • Taşınmaz Yönetim Şube Müdürlüğü (Erdem DİZDAR)
            • Hal Şube Müdürlüğü (Mürteza OKUMUŞ V.)
          • Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı (Muhammet Ali ALTUNTAŞ)
            • Makine-İkmal ve Bakım Onarım Şube Müdürlüğü (Cemal AKDENİZ)
            • Satınalma Şube Müdürlüğü (Şeref SOĞUKSULU)
            • Enerji Şube Müdürlüğü
            • İdari İşler Şube Müdürlüğü (Sadık ERTÜRK)
          • Basın Yayın ve Halkla İlişkiler dairesi Başkanlığı (Ahmet YOLOĞLU)
            • Basın Yayın Şube Müdürü
            • Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü (Metin ŞAHİN )
            • Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü
          • Kültür ve Sosyal işler Dairesi Başkanlığı (Zekeriya ERTÜRK)
            • Mesleki Eğitim Şube Müdürlüğü (Murat Enes DEMİR V.)
            • Bando ve Mehter Takımı Şube Müdürlüğü (Ali Mahir PAK)
            • Kültür Sanat Şube Müdürlüğü
            • Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü (Rıfat HACIFETTAHOĞLU)
          • İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı (Nazmi ÖZTÜRK )
            • İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürlüğü (Ahmet ŞAHİN V.)
            • Bordro Tahakkuk Şube Müdürlüğü