BÜYÜKŞEHİR HİZMET İÇİ EĞİTİMLERE DEVAM EDİYOR

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, personelin daha etkin ve verimli çalışabilmesini sağlamak amacıyla başlattığı ve çok önem verdiği hizmet içi eğitimlere devam ediyor.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun liyakate verdiği önem doğrultusunda personele yönelik farklı alanlarda eğitim programları düzenleniyor. Bu kapsamda İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı koordinatörlüğünde daire başkanlıklarında görevli 52 Taşınır Kayıt Yetkilisine, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından uygulamalı "Taşınır Mal Yönetmeliği" eğitimi verildi.

SERTİFİKA TAKDİM EDİLDİ
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı; “Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu’nun liyakate verdiği önem doğrultusunda personelimizin daha etkin ve verimli çalışabilmesini sağlamak amacıyla düzenlediğimiz eğitim programlarımıza 2023 yılında da devam ediyoruz. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyemizin Taşınır Kayıt Yetkililerine yönelik düzenlenen eğitimde, harcama birimlerinin kontrolünde bulunan kurum taşınırlarının muhafazası, yönetilmesi ve satın alma sürecinde nasıl hareket edileceği konuları hakkında detaylı bilgi verildi. Eğitimi başarıyla tamamlayan taşınır kayıt yetkililerine Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu’nun imzasını taşıyan sertifika takdim edildi. Farklı alanlardaki eğitimlerimiz artarak devam edecek.”
Tarih: 30 Mart 2023

Galeri