BÜYÜKŞEHİR MADALYALARA DOYMUYOR

Konya’da düzenlenen Taekwondo Türkiye Şampiyonası’nda Trabzon Büyükşehir Belediyespor sporcusu Huriye Korkut Türkiye Şampiyonu oldu. Hatice Kolçak ise Türkiye kadınlar 2.’liğini elde ederek gümüş madalya kazandı.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun spora ve sporcuya verdiği önem doğrultusunda bünyesindeki spor branşlarını çeşitlendiren Büyükşehir Belediyespor, başarılarına her geçen gün yenilerini ekliyor. Bu kapsamda Konya’da düzenlenen Taekwondo Türkiye Şampiyonası’nda Büyükşehir Belediyespor sporcusu Huriye Korkut Türkiye Şampiyonu olarak önemli bir başarıya imza attı. Yine Büyükşehir Belediyespor sporcusu Hatice Kolçak ise Türkiye 2.’si oldu.

EN İYİ KOŞULLARDA MÜSABAKALARA HAZIRLIYORUZ
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı, Belediyespor Genel Kaptanı ve Türkiye Taekwondo İl Temsilcisi Murat Öztürk yaptığı açıklamada, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu ve Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Adnan Gül’ün desteği ile sporcularımızı en iyi koşullarda müsabakalara hazırlıyoruz. Bu konuda bizlere ve sporcularımıza verdiği destekten dolayı Sayın Başkanımıza ve müsabakalarda başarılı olan tüm sporcularımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Tarih: 16 Ocak 2023

Galeri